Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 123. bölüm fragmanı izle: (17 Ekim)
Yalancı Bahar 123. bölüm fragmanı izle: (17 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala'yı kötü sürpriz bekliyor.
Magazin 17 Ekim 2016 - 14:09

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 123. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Radha'nın sağlık durumunun kötüye gittiğini öğrenen Madhubala okulu bırakarak çalışmaya karar verir. İşleri yoluna sokana kadar Bittoo'nun Mumbai'deki evinde kalmayı düşünen Madhubala'yı kötü sürprizler beklemeketedir.

Madhubala'nın dans ederken çekilen fotoğrafı gazeteler tarafından basılınca Radha, onun kendisinden gizli hareket ettiğini düşünür ve ona kızar. Artık kendi kararlarını kendisinin verebileceğini düşünen Madhubala ise ona neden kendisine dans etmeyi yasakladığını açıklamasını ister. Madhubala'yı takip eden Bittoo, Radha'nın evine gelir ve eski günler uzun uzun konuşulur. Diğer yandan Radha'nın sağlık sorunları devam etmektedir ve Madhubala onu doktora götürünce kötü bir sürprizle karşılaşır. Madhubala, Radha'nın tedavi masraflarını karşılayabilmek için Mumbai'de kendine bir iş bulur. Mumbai'ye gittiğinde Bittoo'nun evinde kalan Madhubala, Manju tarafından bir hizmetçi gibi kullanılmaktadır.

YALANCI BAHAR 123. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 123. BÖLÜM