Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 124. bölüm fragmanı izle: (18 Ekim)
Yalancı Bahar 124. bölüm fragmanı izle: (18 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 124. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde kargaşa Mabhubala'yı işinden etti.
Magazin 18 Ekim 2016 - 14:12

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 124. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala geç kaldığı gerekçesi ile işten kovulunca Radha'ya ne cevap vereceğini düşünmeye başlar. Onun dalgınlığından faydalanan bir hırsız Madhubala'nın çantasını kapıp kaçar. Hırsızı kovalayan Madhubala kendisini Abhay Kapoor'un düzenlediği basın toplantısının ortasında bulur.

Bittoo'nun karısı Madhubala'yı evden uzaklaştırmak için onu bir hizmetçi gibi kullanmaya devam etmektedir. Ertesi gün işe gitmek için evden çıkan Madhubala'nın bindiği taksi, Abhay Kapoor'un film çekimleri yüzünden trafiğe takılır. O sırada bir kovalamaca sahnesi çeken Abhay Kapoor, kendisinden kaçanları kovalamak için yanlışlıkla Madhubala'nın içinde bulunduğu araca biner. İkili ilk kez karşılaşmıştır ancak Madhubala bu fırsatı değerlendiremez. İş yerine geç kalan Madhubala ise kovulmuştur ve ne yapacağını bilemez bir şekilde ilerlerken bir kapkaççı onun çantasını alarak koşmaya başlar. Madhubala onu kovalarken o sırada kovduğu asistanı hakkında basın açıklaması yapan Abhay Kapoor'un olduğu salona girer. Bir anda kendisini basın mensuplarının karşısında bulan Madhubala'yı hangi sürpriz bekliyor?

YALANCI BAHAR 124. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 124. BÖLÜM