Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 131. bölüm fragmanı izle: (25 Ekim)
Yalancı Bahar 131. bölüm fragmanı izle: (25 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 131. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay, Madhubala’nın RK’nın kızı olduğunu öğrenebilecek mi?
Magazin 25 Ekim 2016 - 10:33

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 131. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay'ı tuzağa düşürmek isteyen Mohini ve Nikhil Tammana'dan umutlarını keser. Abhay ise Matura'ya giderek Madhubala'ya karşı hissettiği duyguları açıklamıştır.

Madhubala hastaneye gittiğinde Radha'nın tüm ameliyat masraflarının ödendiğini öğrenince bu duruma çok şaşırır. Harshvadhan'ın vasiyetine göre Abhay 38. Yaş gününü kutlarken evlenmemiş olursa mal varlığının yarısını Mohini'ye devredecektir. Nikhil ve Mohini için kritik süreç başlamıştır çünkü vasiyette belirtilen süre 1 hafta sonra dolacaktır. Abhay ise Madhubala'ya duyduğu aşkı itiraf ederek ona büyük bir sürpriz yapar. Abhay, Madhubala'nın RK'nın kızı olduğunu öğrenebilecek mi? Lilivati'nin yeni planı ne?

YALANCI BAHAR 131. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 131. BÖLÜM