Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 132. bölüm fragmanı izle: (26 Ekim)
Yalancı Bahar 132. bölüm fragmanı izle: (26 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 132. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay ile evlenen Madhubala'yı kötü bir sürpriz bekliyor.
Magazin 26 Ekim 2016 - 11:54

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 132. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde düğün hazırlıklarını başlayan Abhay birkaç gün içerisinde Madhubala ile evlenir. Abhay'ın mirasını ele geçirme planları suya düşen Mohini yeni bir plan yapar. Düğünün ardından Madhubala'yı kötü bir sürpriz beklemektedir.

Radha ameliyat masraflarını ödeyen kişinin Harsvadhan'ın oğlu Abhay olduğunu öğrenince bu duruma çok sinirlenir. Madhubala'dan intikam almak için elini çabuk tutan Abhay ise düğünlerini 3 gün içinde gerçekleştirmek istediğini açıklayınca evdekiler ona tepki gösterir. Planları bozulan Mohini üvey oğlunun servetini eline geçirmek için farklı bir yol aramaktadır. Abhay, Madhubala'nın tüm çekincelerine rağmen düğünü gerçekleştirir. Radha ve Bittoo bu evlilikten haberdar olacak mı? Madhubala, Abhay'ın kendisi ile niçin evlendiğini öğrenebilecek mi? Lilivati niçin Madhubala'yı evden kovacak?

YALANCI BAHAR 132. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 132. BÖLÜM