Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 133. bölüm fragmanı izle: (27 Ekim)
Yalancı Bahar 133. bölüm fragmanı izle: (27 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 133. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde merek edilen konu Madhubala ile Raju arasında neler yaşanacağı...
Magazin 27 Ekim 2016 - 10:54

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 133. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Tamanna ile birlikte gelen Raju, RK ile arasındaki şaşırtıcı benzerlik yüzünden Abhay tarafından istenmez. Raju'nun sağlık sorunlarını öğrenen Madhubala ise ona ilgiyle yaklaşmaktadır. Madhubala ile Raju arasında neler yaşanacak?

Raju ile tanışan Abhay, tıpkı diğer herkes gibi, o ve RK arasındaki benzerliğe çok şaşırır. Madhubala ise çocukken geçirdiği ağır bir hastalık sonucu aklını kaybeden bu adama karşı merhamet duyar. Madhubala'dan intikam almak isteyen Abhay için Raju bulunmaz bir silahtır. Nikhil ve Mohini hala Madhubala'nın Abhay'ın tüm baskılarına neden boyun eğdiğine bir anlam verememiştir. Artık Madhubala'yı bu ilişkiye katlanmaya ikna eden şey Abhay'a karşı duyduğu sevgi değil, Raju'ya karşı duyduğu şefkattir.

YALANCI BAHAR 133. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 133. BÖLÜM