Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 135. bölüm fragmanı izle: (29 Ekim)
Yalancı Bahar 135. bölüm fragmanı izle: (29 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 135. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala ve Raju arasındaki bağ giderek güçleniyor.
Magazin 29 Ekim 2016 - 11:57

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 135. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala ve Raju arasındaki bağ giderek güçlenmektedir. Bittoo artık Madhubala'nın patronu ile tanışmanın zamanının geldiğini düşünmektedir. Onun bu kararı ise Sweeti'yi endişelendirir. Kapoor ailesini büyük sürprizler beklemektedir.

Madhubala, Abhay'ın kendisine verdiği cezaya katlanarak Raju ile evliliğini sürdürmektedir. Dolly ise Abhay'ın Madhubala'ya acımasızca davrandığını düşünmektedir. Mohini ve Nikhil, Abhay'ın servetini nasıl paylaşacaklarını düşünürken büyük bir sürprizle karşılaşacaklardır. Bittoo, Madhubala'nın patronu ile tanışmak için Sweety'den onun iş yeri numarasını isteyince olaylar karışır. Madhubala evden kaçan Raju'yu bulabilecek mi? Abhay'ın doğum günü partisinden neler yaşanacak?

YALANCI BAHAR 135. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 135. BÖLÜM