Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 137. bölüm fragmanı izle: (31 Ekim)
Yalancı Bahar 137. bölüm fragmanı izle: (31 Ekim)
Yalancı Bahar'ın 137. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala, Abhay'dan intikam almak için kolları sıvıyor
Magazin 31 Ekim 2016 - 10:00

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 137. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay Kapoor'un inadı yüzünden Raju hastaneye kaldırılır. Bu duruma çok öfkelenen Madhubala, Abhay Kapoor'dan intikam almaya karar verir.

Ateşi yükselen Raju'da şiddetli bir baş ağrısı başlar. Madhubala, ona yardımcı olabilmek için hemen Abhay Kapoor'dan yardım ister. Abhay Kapoor ise yardım etmek için bir şart ileri sürer. Madhubala bu şartı yerine getirmeyince Abhay'ın durumu daha da ağırlaşır ve hastaneye kaldırılır. Hastanede Raju'yu gözlemleyen doktor, Madhubala'yı odasına çağırarak Raju'nun akıl sorunlarının düzelebileceği ihtimalinden bahseder. Tedavisinin ardından eve dönen Raju ise ilk kez Abhay Kapoor ve Lilivati'ye karşı kendisini ispatlayacak önemli bir fırsatı eline geçirmiştir.

YALANCI BAHAR 137. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 137. BÖLÜM

Son güncelleme: 10:01 - 31.10.2016