Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 138. bölüm fragmanı izle: (1 Kasım)
Yalancı Bahar 138. bölüm fragmanı izle: (1 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 138. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Abhay Lilivati sürtüşmesi Raju'yu hastanelik ediyor.
Magazin 1 Kasım 2016 - 10:45

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 138. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju kendisini Abhay Kapoor ve Lilivati'ye karşı ispatlamıştır. Yenilgiyi kabullenemeyen Abhay Kapoor, ondan büyük bir intikam almaya çalışırken yaşanan olaylar yüzünden Raju hastanelik olur.

Katıldığı yarışmayı kazanan Raju izleyiciler tarafından büyük bir alkış alınca Abhay Kapoor, onu çok kıskanır. Madhubala ile Abhay Kapoor arasındaki tartışmada ipler iyice gerilmiştir. Yenilmeye başladığını anlayan Abhay Kapoor, Raju'yu göndermek için akıl hastanesine haber verir. Raju'nun hastaneye gidişi sırasında yaşanan kaza sonucu Raju başından ağır bir şekilde yaralanmıştır. Lilivati ve Sweety ise şeytani bir plan hazırlığı içerisindedir. Raju'nun ameliyatı başarılı geçecek mi? Sabrının sınırına gelen Madhubala ne yapacak?

YALANCI BAHAR 138. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 138. BÖLÜM