Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 139. bölüm fragmanı izle: (2 Kasım)
Yalancı Bahar 139. bölüm fragmanı izle: (2 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 139. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju'nun ilk hedefi Abhay'dan intikam almak.
Magazin 2 Kasım 2016 - 10:18

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 139. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde beklenmedik bir şekilde eve geri dönen Raju, kazada başına aldığı darbe ile birlikte iyileşir. Geçmişin intikamını almak isteyen Raju ilk olarak Abhay Kapoor ile hesaplaşacaktır.

Kapoor malikânesindeki herkes Raju'nun yeniden hayata dönmesinden ümidini kesmişken o büyük bir sürpriz yaparak içeri girer. Üstelik sürpriz bununla da sınırlı değildir. Raju polislerin elinden kurtulmaya çalışırken Abhay yüzünden geçirdiği ağır kazada başına aldığı ağır darbenin ardından aklındaki sorunlardan kurtulmuştur. Abhay Kapoor'un hastalığından faydalanarak kendisine yaptığı kötülüklerin intikamını almak isteyen Raju, herkese rağmen onu kendisi ile birlikte bir odaya kilitler. Polisler geldiğinde çoktan Abhay Kapoor ölmüştür. Raju polislerin elinden kurtulmayı başaracak mı?

YALANCI BAHAR 139. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 139. BÖLÜM