Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 140. bölüm fragmanı izle: (3 Kasım)
Yalancı Bahar 140. bölüm fragmanı izle: (3 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala ve Raju Bpmbay'ı terk edip kendilerine yeni bir hayat kuruyor.
Magazin 3 Kasım 2016 - 11:06

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 140. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Bombay'ı ve Kapoor ailesini geride bırakan Madhubala, Raju ile birlikte yeni bir hayata başlamak üzeredir. İkili, Raju'nun yıllardır görmediği amcası Daiji'nin yanına giderler. Ancak burada da işler umdukları gibi gitmeyecektir.

Polislerin elinden kurtulmayı başaran Raju, Madhubala'yı da yanına alarak 20 yıldır görmediği amcası Daiji'nin yanına geri döner. Raju'nun hayatından umudunu kesen Daiji ise Raju ve Madhubala'yı görünce çok sevinir. Ancak ailenin bazı üyeleri giyimi ve Bombaylı oluşuyla kendilerinden ayrılan Madhubala'yı sevmezler. Üstüne üstlük Daiji ve Raju arasındaki samimiyet de ailede kıskançlık konusu olunca ikili oradan uzaklaştırılmak istenir. Madhubala ve Raju bu durum karşısımnda bir çözüm bulabilecek mi?

YALANCI BAHAR 140. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 140. BÖLÜM