Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 141. bölüm fragmanı izle: (4 Kasım)
Yalancı Bahar 141. bölüm fragmanı izle: (4 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 141. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju ile Madhubala arasında problemler yaşanıyor.
Magazin 4 Kasım 2016 - 12:34

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 141. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala ve Raju'nun varlığından rahatsız olan Bhanu, Ashok ile birlikte onları Dauji'ye şikâyet eder. Diğer yandan iyileştikten sonra davranışları büyük ölçüde değişen Raju ile Madhubala'nın arasında bazı problemler oluşmaya başlamıştır.

Dauji ile konuşan Bhanu, Madhubala'nın varlığından duyduğu rahatsızlığı onunla paylaşır. Anlatılanlara kulak misafiri olan Raju araya girerek ikisi ile de tartışmaya başlar. Bunun üzerine Bhanu da Ashok'u da kendi yanına çekmeye çalışır. Raju'daki büyük değişimden şikâyetçi olan Madhubala, onu terk etmeye karar vermiştir ki, evdeki küçük bir yılan olayların seyrini değiştirir. Madhubala, Raju'yu terk edecek mi? Bhanu ve Ahhok'un yeni planları ne?

YALANCI BAHAR 141. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 141. BÖLÜM

Son güncelleme: 12:58 - 04.11.2016