Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 145. bölüm fragmanı izle: (8 Kasım)
Yalancı Bahar 145. bölüm fragmanı izle: (8 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 145. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju ve Dauji arasındaki iddianın kazananı kim olacak?
Magazin 8 Kasım 2016 - 14:17

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 145. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju ile birlikte Bombay'a dönen Madhubala, Radha'nın tepkisi ile karşılaşır. Raju'nun gidişini kabullenemeyen Dauji de Bombay'a yerleşmiştir.

Madhubala'nın Raju ile evli olduğunu öğrenen Radha, torununa çok kızar. Bittoo ise RK ile Raju arasındaki şaşırtıcı benzerlik karşısında bir süre sessiz kalır. Öte yandan yıllar sonra bulduğu yeğenini yeniden kaybetmek istemeyen Dauji ailesi ile birlikte Bombay'a gelerek Raju'nun izini sürer. Amcasını kırmak istemeyen Raju, Madhubala'yı köye geri dönmek konusunda ikna etmeye çalışır. Madhubala, Raju'nun teklifini kabul etmek için hangi şartı ileri sürecek? Raju ve Dauji arasındaki iddianın kazananı kim olacak?

YALANCI BAHAR 145. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 145. BÖLÜM