Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 146. bölüm fragmanı izle: (9 Kasım)
Yalancı Bahar 146. bölüm fragmanı izle: (9 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 146. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju tutuklanıyor.
Magazin 9 Kasım 2016 - 12:26

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 146. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju'nun beklenmeyen saldırısı karşısında polise başvurur. Dauji ise yeğenini teslim etmek istemez. Lilivati ve Radha arasında yaşananlar, Bittoo'yu öfkelendirecektir.

Raju, Madhubala'yı kendisini eskisi gibi sevmemekle suçlar. Madhubala ise ona karşı hissettiği tek duygunun nefret olduğunu söyler. Bunun üzerine öfkelenen Raju, Bhanu'nun da etkisiyle Madhubala'ya saldırır. Bu beklenmedik olay karşısında kalbi kırılan Madhubala hakkını aramak için polise gider. Dauji eve gelen polislere Raju'yu teslim etmemek için dirense de başarılı olamaz. Diğer yandan Lilivati de Radha'ya Raju'nun göründüğü gibi biri olmadığını anlatmakla meşguldür. Karısının konuşmalarına kulak misafiri olan Bittoo her şeyin sorumlusunun kendisi olduğunu söyler.

YALANCI BAHAR 146. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 146. BÖLÜM