Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 147. bölüm fragmanı izle: (10 Kasım)
Yalancı Bahar 147. bölüm fragmanı izle: (10 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 147. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju, Madhubala'yı tehdir ediyor.
Magazin 10 Kasım 2016 - 11:56

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 146. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Baiji'yi son anda hastaneye yetiştimeyi başaran Dauji'nin önünde büyük bir sorun vardır. Bhanu, Madhubala'nın yanına giderek Baiji'ye yardımcı olmasını ister. Ancak olaylar istendiği gibi gelişmeyince Raju ve Madhubala bir kez daha karşı karşıya gelir.

Yaralanan karısını büyük bir telaşla hastaneye getiren Dauji, onu hemen iyileştirmeleri için doktorları tehdit eder. Ancak hastanenin elinde Baiji'ye uygun kan bulunmadığı için doktorlar ameliyata başlayamaz. Dauji, Raju'nun kan grubunun karısına uyduğunu öğrenince onu nezarethaneden çıkarmaları için polislere yalvarır. Polisler ise bunu ancak Madhubala'nın izni olursa yapabileceklerini söylerler. Radha'nın yanına giden Bhanu, Madhubala'yı ikna edebilecek mi? Raju hangi konuda Madhubala'yı tehdit edecek? Baiji hayatta kalmayı başarabilecek mi?

YALANCI BAHAR 147. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 147. BÖLÜM