Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 149. bölüm fragmanı izle: (12 Kasım)
Yalancı Bahar 149. bölüm fragmanı izle: (12 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 149. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Raju, Madhubala, Raju'yu köşeye sıkıştırıp ona boşanma evraklarını imzalatmak istiyor.
Magazin 12 Kasım 2016 - 12:38

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 149. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala, köşeye sıkıştırdığı Raju'ya boşanma evraklarını imzalattırmak ister. Bittoo'dan gelen kötü haber tüm ailenin moralini bozar. Lilivati ve Madhubala arasında yeni bir gerilim başlar.

Madhubala, Raju'dan boşanma evraklarını imzalamasını ister ancak beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Bhanu ise Dauji'yi Raju'ya karşı kışkırtmak için elinden geleni yapar. Bittoo'nun hapishande fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldığını öğrenen Radha ve Lilivati çok endişelinir. Doktorun Bittoo hakkında yapacağı açıklama onları çok korkutur. Lilivati kocasının başına gelenlerden Madubala'yı sorumlu tutmaktadır. Raju ve Madhubala boşanabilecek mi? Dauji'nin yeni planı ne?

YALANCI BAHAR 149. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 149. BÖLÜM