Reklamsız Sözcü

Yalancı Bahar 150. bölüm fragmanı izle: (14 Kasım)

Yalancı Bahar'ın 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde bakalım Madhubala'nın başından neler geçecek?
15:4914 Kasım 2016
Yalancı Bahar 150. bölüm fragmanı izle: (14 Kasım)
Yalancı Bahar'ın 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde bakalım Madhubala'nın başından neler geçecek?

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Hint sinemasının 100. Yılına özel olarak çekilen Yalan Bahar'ın 2. Sezonunda ise RK'nın kızı Madhubala Kundra'nın başından geçenler anlatılıyor.

Bollywood Yıldızlarını bir araya getiren Yalancı Bahar dizisinin 2. Sezonunda başrolleri ünlü film yıldızları Drashti Dhami ve Gunjan Utreja paylaşıyor. Harshvardhan Kapoor'un çıkardığı ve Madhubala ile RK'nın hayatını kaybettiği yangından 20 yıl sonra yaşananların anlatıldığı bölümlerde fakir bir genç kızın bir film yıldızına duyduğu aşka yer veriliyor.

Radha tarafından Bombay'dan uzaklaştırılan ve imkânsızlıklar içerisinde yetiştirilen Madhubala Kundra bir üniversitede işletme bölümünde okumaktadır. Anne ve babası dışında film sektörü ile tek bağı yakışıklı oyuncu Abhay Kapoor'dur. En büyük hayali onunla tanışabilmek olan Madhubala Kundra bir gün tesadüf eseri Bitoo ile karşılaşır ve ondan Abhay Kapoor ile babasının ölümü arasındaki ilişkiyi öğrenir. Gerçekleri öğrenince Abhay Kapoor'dan intikam almaya karar veren Madhubala Kundra kendini bir anda tehlikeli bir oyunun ortasında bulur.

İkili arasındaki mücadelede tüm yaşananlara rağmen aşk galip gelir ve onlar tıpkı Madhubala ile RK gibi bir evlilik gerçekleştirir. Zamanla Madhubala Kundra da annesi gibi film sektörünün aranan yüzlerinden biri olacaktır.

YALANCI BAHAR 150. BÖLÜM FRAGMANI

Yalancı Bahar’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 150. BÖLÜM

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp