Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 78. bölüm fragmanı izle: (1 Eylül)
Yalancı Bahar 78. bölüm fragmanı izle: (1 Eylül)
Yalancı Bahar'ın 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde olaylar içinden çıkılamaz bir hale geliyor.
Magazin 1 Eylül 2016 - 10:19

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 78. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Radha ve Madhubala, Sultan'ın evine giderek Meera'yı ziyaret eder. RK'nın bu ziyaretten haberdar olması için çalışan Deepali ise dikkati sayesinde eline büyük bir koz daha geçirecektir. Madhubala, Padmini ile yaptığı telefon konuşmasının ardından RK'ya bir itirafta bulunacaktır. Ancak RK bu itirafın ardından Madhubala'dan kendisi ile Sultan arasında bir seçim yapmasını isteyince olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.

Meera'daki bilekliği gören Madhubala, onun Mohan Kundra hakkında anlattığı hikâyenin doğru olduğuna inanmaya başlar. RK ise tüm bu yaşananların Sultan tarafından uydurulduğuna ve Meera'nın da para karşılığında rol yaptığını söyler. Bu sözler karşısında sinirlerine hâkim olamayan Sultan öfkesini kontrol etmekten vazgeçerek onunla tartışmaya başlar. Meera'ya yaptıklarından pişman olan Radha, Madhubala'yı da yanına alarak gizlice Sultan'ın evine gider. Bu ziyaretten haberdar olan Deepali, Madhubala ile RK'nın arasını açmak için eline geçen fırsatı değendirmek için bir plan yapar. Deepali ayrıca Radha'nın malikânenin bodrumunda sakladığı büyük sırrı da öğrenecektir. Padmini ise Madhubala'yı RK'dan hiçbir şeyi gizlememesi konusunda uyarır.

YALANCI BAHAR 78. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 78. BÖLÜM