Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 79. bölüm fragmanı izle: (2 Eylül)
Yalancı Bahar 79. bölüm fragmanı izle: (2 Eylül)
Yalancı Bahar'ın 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde RK, Sultan'dan intikam almak için yeltense de Radha'dan itiraf geliyor.
Magazin 2 Eylül 2016 - 14:45

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 79. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Mohan Kundra ve Meera'nın yıllar önce çektirdikleri fotoğrafın Deepali tarafından basına servis edilmesi sonucu olaylar karışır. Sultan'ın çok ileriye gittiğini söyleyen RK, ondan intikam almakta kararlıdır ancak Radha'dan geç de olsa gelen acı itiraf bunu engeller.

Madhubala'nın kendisinden habersiz olarak Sultan'ın evine gittiğini öğrenen RK'nın öfkesi dinmemektedir. Mohan Kundra'nın Meera ile birlikte çektirdiği fotoğrafı Radha'dan önce bulan Deepali onu tanıdığı bir gazeteciye iletir. Madhubula'nın özrünün RK tarafından kabul edilmemesine çok üzülen Bittoo ikilinin arasını düzeltmek için elinden geleni yapar. Gece gizlice Kundra malikânesine gelen Sultan, Radha'nın bayılması üzerine onunla ilgilenir. Gazetelerde babasına ait fotoğrafların yayınlandığını gören RK, bu işin sorumlusunun Sultan olduğunu düşünmektedir. Olayın hızlıca Hindistan'ın en önemli gündemi haline gelmesine seyirci kalmak istemeyen RK, silahını alıp Sultan ile hesaplaşmaya gideceği sırada Radha, ona gerçekleri anlatır.

YALANCI BAHAR 79. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 79. BÖLÜM