Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 84. bölüm fragmanı izle: (7 Eylül)
Yalancı Bahar 84. bölüm fragmanı izle: (7 Eylül)
Yalancı Bahar'ın 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Sultan'ın adamları RK'yı döverek hastanelik ediyor.
Magazin 7 Eylül 2016 - 10:18

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Dava avukatının RK'yı köşeye sıkıştırmasının ardından duruşma RK aleyhine sonuçlanmıştır. Tutulduğu nezarethaneden bölge mahkemesine sevk edilen RK burada Sultan'ın adamları tarafından dövülerek hastanelik edilir. RK'nın hayatından endişe eden Madhubala artık Sultan'ın ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha anlamıştır.

Sultan'ın hayatta olduğunu öğrenen Madhubala, Sultan'ı polislere teslim edip RK'yı hapishaneden çıkaracak bir plan yapar. RK'nın yokluğunda Madhubala'ya yakın olabilmek için her fırsatı değerlendiren Sultan ise ona sahip olabilmek için herşeyi göze adlığını, gerekirse RK'yı öldürebileceğini söyler. Patıl'ın mahkemede dava avukatına karşı kendisini savunamadığını düşünen RK onun yerine yeni bir avukat tutmaya karar verir. Yeni avukatın ilk talebi ise davayı zayıflattığı için ondan Madhubala ile görüşmemesini istemesi olur. Gözaltı kararı tutukluluğa dönüşünce RK nezarethaneden hapishaneye sevk edilir. Burada diğer mahkûmlar RK'nın etrafına toplanarak sürekli onu rahatsız ederler. Çıkan kavgada RK ağır bir şekilde yaralanır ve hastaneye sevk edilir. Madhubala bu olayın arkasında Sultan olduğunu öğrenince onun ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha anlar.

YALANCI BAHAR 84. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 84. BÖLÜM