Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 95. bölüm fragmanı izle: (19 Eylül) RK’ya soğuk duş
Yalancı Bahar 95. bölüm fragmanı izle: (19 Eylül) RK’ya soğuk duş
Yalancı Bahar'ın 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde kredi çekemeyen RK'ya soğuk duş...
Magazin 19 Eylül 2016 - 14:42

Kanal 7'de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 95. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde Madhubala, Mehul'ün teklifini reddederek RK'nın filminde oynamak istemediğini ona söyler. Aradığı film bütçesi için bankadan kredi çekmeye hazırlanan RK, Amar ve Bhatia'nın araya girmesinin ardından talep ettiği krediyi alamaz. Bütçe olmadığı için setteki çekimler durmuştur.

Madhubala'nın yeteneğini ve güzelliğini geç fark ettiği için kendine kızan Mehul, ona RK'nın filminde rol alıp almak istemediğini sorar. Madhubala ise ona, RK ile aynı filmde oynamayı reddedecek haklı bir gerekçe sunar. Filmi için bütçe arayışlarını sürdüren RK, Hindistan Merkez Bankasından 20 milyon rupi kredi için onay alır. İmzalar atıldıktan sonra para RK'nın hesabına geçecektir ki, Bhatia ve Amar banka müdürü ile görüşerek RK'ya kredi verilmemesi konusunda onu tehdit eder. RK bankadan gelen olumsuz cevap karşısında ne yapacak?

YALANCI BAHAR 83. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane'nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 83. BÖLÜM