Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yalancı Bahar 98. bölüm fragmanı izle: (22 Eylül)
Yalancı Bahar 98. bölüm fragmanı izle: (22 Eylül)
Yalancı Bahar'ın 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde tam işler yoluna girdi derken Deepali her şeyi alt üst ediyor.
Magazin 22 Eylül 2016 - 15:06

Kanal 7’de her gün yayınlanan Hint dizisi Yalancı Bahar’ın 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı Bahar yeni bölümde RK herkese Madhubala'nın kendisini basın mensupları karşısında küçük duruma düşmekten nasıl kurtardığını anlatmaktadır. Pabu ise Madhubala'nın RK ile birlikte rol alması konusuna tepki göstermektedir. Bhatia ve Amar ise bu sırada boş durmazlar.

Madhubala'nın RK'nın çekeceği filmde başrol oynayacağını öğrenen Deepali büyük bir tepki gösterir. RK hala Madhubala'nın basın toplantısında ona nasıl yardımcı olduğunu evdekilere anlatmaktadır. Pabu ise Madhubala'nın başrolde yer alması konusunda tepki göstermeyi sürdürmektedir. O, geleneklerine göre kadınların filmlerde oynamasına karşı olduğunu evdekilere anlatır. Bhatia ve Amar basın toplantısında Simran'ı alt etmiş ancak Madhubala'nın planını hesaba katmadıkları için RK karşısında mağlup olmuşlardır. Ancak onların vazgeçmeye niyetleri yoktur ve Bhatia oğlu ile birlikte yeni bir plan hazırlamaya başlar. Pabu ise Madhubala'ya karşı duyduğu öfkeden dolayı gizlice evi terk eder. Radha, RK ve Madhubala'dan ablasını bulup yeniden eve getirmelerini ister. Bir yandan da ertelenen ritüel için yeniden hazırlıklar başlamıştır. Tam her şeyin yoluna gireceği bir sırada Deepali her şeyi alt üst eder.

YALANCI BAHAR 98. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

YALANCI BAHAR 98. BÖLÜM