Reklamsız Sözcü

Yalçın Menteş gözyaşları içinde açıkladı

Yalçın Menteş katıldığı programda gözyaşlarına hakim olamadı.
09:3818 Mart 2016
Yalçın Menteş gözyaşları içinde açıkladı
Yalçın Menteş katıldığı programda gözyaşlarına hakim olamadı.

Bir dönem Mehmet Ali Erbil’le oynadıkları Tatlı Kaçıklar adlı diziyle ekranda fırtınalar estiren usta isim Yalçın Menteş, şimdilerde zor günler yaşıyor. Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programa katılan Menteş, duygusal anlar yaşadı.

 

  

KANGREN OLDU

Usta oyuncu bir türlü kurtulamadığı alkol batağı yüzünden 2013 yılında bacağını kaybetti. Kangren olan Yalçın Menteş’in bacağı kesildikten sonra hayatı hiç de kolay olmadı. Uzun yıllar evli olduğu eşinden boşanan ve ardından felç geçiren Yalçın Menteş, borç sıkıntısı da yaşadı. Eski eşinin manevi desteğiyle hayata tutunan karı kocanın borçlarını kapatamadıkları için evlerine haciz geldi. “İnsanlardan yardım istedim diye herkes kayboldu” diyen Yalçın Menteş, gözyaşlarına hakim olamadı.

“TOPLASAN 5 KİŞİ YOK”

“Ameliyat olduğumdan beri uzun zaman sonra ilk kez televizyona çıktım onun için duygulandım” diyen Menteş, “Ben bu hale geldim ama ‘Bana kimse neden içtin ya’ diye yargılayamaz. İçki içerken etrafımda 500 kişi vardı, hastalandım 200 kişi kaldı şu anda hayatımda toplasan 5 kişi yok” dedi.

 

Son güncelleme: 10:0818.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp