Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yanlış aşk Yanlış adam Hayatımı kararttı
Yanlış aşk Yanlış adam Hayatımı kararttı
Deniz seki cezaevinde hayatının romanını yazdı
Magazin 10 Şubat 2016 - 00:52

Deniz Seki cezaevinde ‘Deniz'in Dibi' adlı bir kitap yazdı. Bu hafta piyasaya çıkan kitapta Seki'nin yaşadığı tüm sıkıntıların sebebi yanlış aşk ve yanlış adama bağlanıyor…

ASLINDA BEN TEK DEĞİLİM…

ÜNLÜ şarkıcı Deniz Seki, şimdi de kitap çıkarıyor. Bu hafta sonunda piyasaya çıkacak olan ‘Deniz'in Dibi' adlı kitabında şarkıcının yakalanma anından bugüne dek yaşadıkları yer alıyor. Seki'nin kitabından işte satırbaşları: “16 Kasım Cumartesi beni Vatan Caddesi'ndeki emniyete götürdüler. Rezalet bir yer. Memurlara dönüp ‘Cezaevine gitmeden önce yüzüme bir şey sürmem, moral bulmam lazım” dedim. Hapse girerken bile yıkılmadım, kadın her yerde kadındır.”
“YİRMİ bir adım boyunda, on adım eninde, volta atılan ve adına havalandırma denilen bir yerimiz var. İşte o küçücük gökyüzünü gördüğümüz yer burası… Kilo almamaktan çok, yosun tutmamak için yürüyorum ben.” “Aslında ben tek değilim. Birkaç istisna harici cezaevindeki bütün mahkum kadınların başına gelen olay ya yanlış adam sevmelerinden ya yanlış arkadaşlıklar kurmalarından ya da hayır diyememelerinden kaynaklanıyor.”

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin aralık ayında yayınlanan bir bölümünde Deniz Seki, dizinin başrol oyuncularından Deniz Çakır'la birlikte cezaevinde rol aldı.

Deniz Seki, 2006-2009 arasında klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle aşk yaşamıştı.
Ünlü şarkıcının uyuşturucuya Şenlendirici yüzünden başladığı iddia edildi.

Deniz Seki ‘uyuşturucu ticareti yapmak' suçlamasıyla hakkında açılan dava sonucu 15 aydır cezaevinde tutuklu bulunuyor.

 

 

Son güncelleme: 08:08 - 10.02.2016