Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yaşar Alptekin: Eşimle internette tanıştım
Yaşar Alptekin: Eşimle internette tanıştım
Bir dönem podyumların en yakışıklıları arasında yer alan Yaşar Alptekin, eşiyle sosyal medya ortamında tanıştığını anlattı.
Magazin 30 Mayıs 2016 - 10:53

Eski manken ve oyuncu Yaşar Alptekin, sosyal medyada tanışarak nikah masasına oturduğu eşi ve evliliğini hakkında ilk kez konuştu. Bir dönem podyumların ve sinema filmlerinin aranan isimlerinden olan Yaşar Alptekin, evinin kapılarını ‘Magazin 8’ programına açtı.

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen 54 yaşındaki Yaşar Alptekin eşiyle tanışma hikayesini de şu sözlerle anlattı:

“Ben bayanların Facebook’ta arkadaşlık tekliflerini kabul etmiyorum, erkekleri kabul ediyorum. Soyadını görünce onu da erkek diye kabul ettim. Sonra bayan çıktı. Ayıp olmasın diye bir şey demedim. Mesajlaştık. Almanya’ya konferansa gitmiştim, orada tanıştık.”

Romantik bir insan olmadığını söyleyen Alptekin, eşine evlenme teklifini cep telefonu ile yaptığını itiraf etti. Kendisine proje teklifi gelmediğini belirten ünlü oyuncu “Kullanma tarihimiz geçti herhalde” diyerek, yapımcılara sitem etti.