Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Özilhan teftişe çıktı
Yasemin Özilhan teftişe çıktı
Evlendikten sonra oyunculuğa veda eden Yasemin Özilhan, şimdilerde çocuk giyimi üzerine açtığı mağazalarla ilgileniyor.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 26 Ocak 2016 - 07:58

İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğa veda edip çocuk giyimi üzerine mağazalar açan Yasemin Özilhan, önceki gün Akmerkez’de bulunan mağazasını teftiş etti.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Yasemin Özilhan

Personeli ile yakından ilgilendiği görülen Özilhan, stokları ve hesapları inceledi. Mağaza önüne çıkıp muhabirleri selamlayan Özilhan,”Reyonlara bakıyorum, diğer mağazalardaki reyonlara inceliyorum. Her gün avm’ler deyim” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Yasemin Özilhan

15 mağazasını olduğunu söyleyen Yasemin Özilhan, “İstanbul, Ankara, İzmir, ilerleyen zamanda 50  mağazamızın olmasını planlıyoruz dedi.”  Setlere dönmesinin bir daha zor olduğunu söyleyen Özilhan’a son dönemdeki dizileri takip edip etmediği sorulunca,”Ben “Karadayı” yı izliyordum. Pazartesilerim boş kaldı” dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Yasemin Özilhan

Yakın arkadaşı Sinem Kobal’ın Kenan İmirzalioğlu ile evlilik yolunda ilerlediği hatırlatılınca eski oyuncu,”Hayırlısı olsun inşallah” şeklinde cevapladı.