Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yasemin Özilhan ve Tanem Sivar’ın korku dolu anları
Yasemin Özilhan ve Tanem Sivar’ın korku dolu anları
Televizyon programcısı Tanem Sivar ile eski oyuncu Yasemin Özilhan bir arkadaş gurubu ile birlikte Cihangir Adana İl Sınırında görüldüler.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 20 Ekim 2016 - 14:09

İki arkadaş ve beraberindekiler hem yemek yediler hem de gece boyunca bol bol sohbet ettiler. Mekan çıkışında araçlarını almak üzere dışarıya doğru yönelen iki arkadaş ani bir fren ve patlama sesi ile ürperdiler.

tanem-ic-3

Masada oturan arkadaşlarının park halindeki aracına çarpan başka bir aracın yol açtığı gürültü ile adeta şok olan Özilhan ile Sivar, uzun süre kendilerine gelemediler. İlerleyen saatlerde şoku atlatan iki arkadaş arkadaşlarının araçlarını incelemek üzere dışarı çıktıklarında üzüntüden arkadaşlarını yalnız bırakmadılar.

tanem-ic-4
Arkadaşlarının sağlık probleminin olmadığını gören iki arkadaş, “Cana geleceğine mala gelsin” şeklinde görüş bildirdiler. İki arkadaş gördükleri trafik kazası sonrası sinirleri bozularak gülmeye başladılar. Tüm bunlar olurken mekanın sahibi Adnan Bey ise kazaya karışan araçlara yardım ederek, adeta iyi niyetli davrandı.

kaza-ic