Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yattara çapkınlık yaparken yakalandı
Yattara çapkınlık yaparken yakalandı
İbrahim Yattara, önceki gün Atatürk Havalimanı'nda genç bir kadınla el ele yakalandı. Genç kadının Yattara'yı eşi ve çocuklarının yanına Belçika'ya uğurladığı öğrenildi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 12 Eylül 2016 - 09:13

Yattara’nın Survivor’da ağzından düşürmediği çocuklarının annesi Miss Pokou çok kızacak. Ünlü futbolcu genç sevgilisiyle Atatürk Havalimanı’nda el ele görüntülendi.

EL ELE DOLAŞTI

yattara

Survivor 2016’nın renkli yarışmacılarından Yattara önceki gün Atatürk Havalimanı’nda kaçamak yaparken yakayı ele verdi. Evli ve iki çocuk babası olan ünlü futbolcu, çocukları ve eşinin yaşadığı Belçika’ya gitmeden önce uçak saatini beklediği sırada el ele dolaştığı kız arkadaşıyla görüntülendi.

TEHDİT ETTİ

yattara-2

Yattara, liseli aşıklar gibi yürürken fotoğraflarının çekildiğini fark edince kız arkadaşının elini bıraktı. “Beni niye çektiniz, yoksa kavga mı istiyorsunuz?” diyerek tehdit savuran Gineli futbolcu, Survivor’da yarışırken Miss Pokou lakabını taktığı eşi Aminata’ya olan aşkını her fırsatta dile getiriyordu.