Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl, Kısmetse Olur’un gelin adayı ile yakınlaştı
Yavuz Bingöl, Kısmetse Olur’un gelin adayı ile yakınlaştı
Şarkıcı eşi Öykü Gürman'dan boşanan Yavuz Bingöl, evlilik programıyla ünlenen Didem Delen ile yakınlaştı. Çift önceki gün Cingöz Recai filminin galasına birlikte katıldı.
Magazin 12 Ekim 2017 - 16:35

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur’un gelin adayı Didem Delen ile ünlü türkücü Yavuz Bingöl yakınlaştı. Duymayan Kalmasın’ın haberine göre, Yavuz Bingöl Cingöz Recai filminin galasına Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile birlikte geldi. İddiaya göre ikili gece boyunca birbirinin yakın markajındaydı.

ADNAN’DAN EVLİLİK TEKLİFİ ALMIŞTI

Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen yine Kısmetse Olur yarışmacısı Adnan Kızıltaş’la birlikteydi. Çiftin ayrılık nedeni ise trajikomikti. İddiaya göre ayrılığın nedeni, programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer adaylarla da flört ettiği ileri sürülen Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e sahte bir yüzükle evlilik teklifi etmesi. Skandal ilk kez Sözcü’de yer almıştı.

yavuz-bingol-kismetse-olur-un-gelin-adayi-didem-10124023_1008_m

GERÇEK KUYUMCUDA ORTAYA ÇIKTI
Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzük Didem Delen’in parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcuya gitti. Tektaşının küçültülmesini istediğini belirten Didem Delen aldığı yanıtla şoke oldu. Kuyumcu, yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu dile getirince Didem Delen, soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavgaya tutuşan çift ayrılık kararı aldı.

Son güncelleme: 17:00 - 12.10.2017

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)