Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ın boşanma sebebi…
Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman’ın boşanma sebebi…
Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl'ün ayrılıkları ardında bakın hangi sebep yatıyormuş.
Magazin 28 Mart 2016 - 09:26

2016 yılı görünen o ki magazin camiasında evliliklerin ve boşanmaların yılı olacak. Son olarak geride bıraktığımız günlerde Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman çiftinin ayrılacağı haberleri gündeme düşmüştü. 4 Ağustos 2015’te evlenen çift, sekiz aylık evliliklerini sonlandırma kararı aldı.

ÖYKÜ KLİPTE BOY GÖSTERDİ

Öykü Gürman arkadaşı Murat Evgin’in Kaderimsin adlı şarkısının klibinde boy gösterdi. Gürman gazetecilerin boşanma sorularına yanıt vermek istemese de magazin kulislerinde dönen iddialar evliliğin neden bittiğine dair ipuçları veriyor.

 İşte yakın çevresinin çift hakkında söyledikleri:

Yavuz Bingöl geceleri sürekli dışarı çıkıyor, eve dönmek yerine kültür merkezinde kalıyordu. Hafta sonları da başta Kıbrıs'a olmak üzere sürekli seyahat ediyordu. Öykü Gürman'ın ‘Eve yalnızca uyumak için geliyorsun, böyle evlilik olmaz!' sözü bardağı taşıran son damla oldu. Yavuz Bingöl evi bir ay önce terk etti. Daha önce 2 evlilik yapan Yavuz Bingöl'ün bir de kızı var.