Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Bingöl’den ‘beklentilerim yerine gelmedi’ eleştirisine yanıt
Yavuz Bingöl’den ‘beklentilerim yerine gelmedi’ eleştirisine yanıt
Şarkıcı Yavuz Bingöl, eski eşi Öykü Gürman'ın evlilikleri hakkında yaptığı açıklamalara yanıt verdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 30 Mayıs 2016 - 07:23

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl evliliği, geride bıraktığımız aylarda bitmişti. Taraflar her ne kadar başlarda konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınmış olsa da Öykü Gürman bir süre sonra biten evlilikleriyle ilgili şaşırtıcı bir açıklamaya imza atmış, Gürman, “Evlendikten sonra bazı şeylerin değişeceğine inanıyorsunuz. Öğrendim ki ne olursa olsun kimseyi değiştiremiyorsunuz. Herkesin hayata karşı duruşu var. Dolayısıyla iki kişi birbirinin beklentisine cevap vermeyince evlilik yürümüyor. Ben Yavuz Bey'in vereceği sözleri tutacağına inanarak bir evlilik yaptım. Beklentilerim yerine gelmedi. Her şey dengi dengine, biz denk olamadığımız için son buldu evliliğimiz” şeklinde konuşmuştu.

oyku-gurman-ic

Bu çıkışla ilgili ne diyeceği merakla beklenen Yavuz Bingöl de önceki akşam bir mekan çıkışı gazeteciler tarafından görüntülendi. Cihangir’de gazetecilere yakalanan Bingöl kendisine bu açıklamaların hatırlatılması üzerine eski eşinin sözlerini anlayışla karşıladığını söyledikten sonra, “Öykü benim canımdır. Her zamana başımın üzerinde yeri var. O ne diyorsa doğrudur” yorumunda bulundu.

Son güncelleme: 08:03 - 30.05.2016