Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Seçkin Şahan Gökbakar’a taş attı
Yavuz Seçkin Şahan Gökbakar’a taş attı
Alışveriş yaparken görüntülenen Yavuz Seçkin, ünlü komedyenler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 23 Eylül 2016 - 16:18

Ünlü komedyen Yavuz Seçkin, meslektaşı Şahan Gökbakar hakkında zehir zemberek açıklamalar yaptı. Akmerkez’de alışverişe çıkan Yavuz Seçkin gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

‘Yıldızlarda Kaya’ adlı sinema filmiyle izleyicinin karşısına çıkan Seçkin, “Basit ve IQ’su düşük espriler olmamasına dikkat ettik. Zekice espriler yapmaya çalıştık. Uzun zamandır komedilerde garip şakalara alıştırıldı izleyici” diyerek veryansın etti.

Şahan Gökbakar’ı yaylım ateşine tutan komedyen sözlerine şu sözlerle devam etti. “Bizim filmimizde bazı zekalara hitap eden bazı şakalarda adrese ulaşmamış olabilir. Acaba bir gaz çıkartma koysa mıydık araya diye düşünmedim değil. Malesef ona alışmış insanlar. Bazı kaba esprilere alışmış insanlar. Komedi kültürü bir argoya oturmuş vaziyette, oturttular”

“ALLAH BENZETMESİN”

Gökbakar’ın komedi anlayışını eleştiren Yavuz Seçkin ağır ithamlarda bulunarak sözlerine devam etti. “Acaba 3-5 sene sonra o tarz şakalar yapar mıyım? diye düşünmedim değil. Allah benzetmesin. Kaliteli komediden yana olacağım hep” dedi.

Cem Yılmaz içinde övgüler yağdıran Seçkin “Cem Yılmaz bence zekice ve kaliteli espriler yapıyor. Komedi deyince ilk akla gelenlerden birisi” diye konuştu. Yavuz Seçkin’in bu sözlerinin Gökbakar’ın ne cevap vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Son güncelleme: 16:21 - 23.09.2016