Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yavuz Seçkin’in filminde oynadıktan sonra Gazi oldu
Yavuz Seçkin’in filminde oynadıktan sonra Gazi oldu
15 Temmuz gecesi Gazi olan Erden, hain darbe girişiminden iki hafta önce yapımcılığını ve başrolünü Yavuz Seçkin’in üstlendiği ‘Yıldızlar Da Kayar: Das Borak’ filminde yer aldı.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 11:06

Bacağından yaralanan Gazi Gürsel Erden'i evinde ziyaret eden Yavuz Seçkin, ‘Gürsel Abi bizim canımız. 16 Eylül'de gösterime girecek olan filmim Yıldızlar Da Kayar: Das Borak'ta ünlü teknik direktör José Mourinho benzerini canlandırdı. Çekimlerimizi tamamladıktan iki hafta sonra bu üzücü haberi aldık. Çok üzüldük ama Gürsel Abi ile gurur duyuyoruz. Bugün burada, onun gibi Vatansever bir insanı ziyaret etmekten dolayı çok mutluyum' dedi.

yavuz-seckin-ic

‘FİLMİMDE OYNAMASI İÇİN İKNA ETMEK ZOR OLDU!'

Ünlü komedyen, José Mourinho'ya benzerliği ile dikkat çeken Erden'i ‘Yıldızlar Da Kayar: Das Borak' filmi için nasıl ikna ettiğini şu şekilde anlattı: ‘Gürsel Abi, Kağıthane Belediyesi'nde çalışıyor. Yani oyunculuk yapmıyor. Filmimizin en önemli sahnelerinden biri olan ‘Benzerler Yarışması' sahnesi için ünlülerin benzerlerini arıyordum. İnternette José Mourinho'ya benzediği ile ilgili haberleri gördüm. Bir baktım, gerçeğinden daha çok Mourinho'ya benziyor. Sosyal medya aracılığı ile mesajlaştık fakat Gürsel Abi şaka yaptığımı zannetmiş. Bu duruma inandırıp, ikna etmek zor oldu.'

yavuz-seckin-ic3

‘YAVUZ, BU ZOR GÜNLERDE YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRECEK'

Çekimler esnasında büyük keyif aldığını belirten Gazi Erden ise, ‘Zor günler geçiriyoruz. Ülke olarak hepimizin gülmeye, güldürecek birilerine ihtiyacı var. Yavuz'un bu zor günlerde hepimize bir nebze olsun acılarımızı unutturacağına inanıyorum. Birçok yıldızın bir araya geldiği bu filmde bana yer verdiği için ve ziyaretime geldiği için çok teşekkür ederim. 16 Eylül'de ailem ile birlikte gidip, mutlaka izleyeceğim. Vatanım için canım feda' dedi. Ziyaret sonunda birbirine sarılan ikili, Türk Bayrağı ile objektiflere poz verdi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.