Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeliz Yeşilmen korku dolu anlar yaşadı
Yeliz Yeşilmen korku dolu anlar yaşadı
Oyuncu Yeliz Yeşilmen başına gelen korkunç olayı sosyal medya hesabından böyle paylaştı.
Magazin 4 Şubat 2016 - 07:37

Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından, takipçilerine günlük hayatlarına dair keyifli paylaşımlar yapıyor. Kimi zaman bu paylaşımları üzerinden takipçileriyle tartışmaya da giren isimler günün sonunda sadece yazı üzerinde kalan bu tartışmaları unutmayı tercih ediyor.

Foto: Bülten
Ancak Yeliz Yeşilmen'in yaşadığı bir gelişme onu çok korkutmuş ve sosyal medyada çok sayıda kötü gözlü insan olduğunu anlamasına yol açmış. İşte Yeşilmen'in kendi ağzından yaşadıkları: “Artık bu saatte bunu da yaşadım ya sosyal medyada ne kadar kötü gözlü insan var anladım. Canlarım yatağımda uyurken yatak odamda banyoda büyük bir patlamayla uyandım.

Foto: Sosyal medyaDuş kabini durduk yere patlamış tuz buz olmuş. Şu an sakinleştirici içtim… O kadar korktum ki anlatamam deprem oldu yada bomba patladı sandım. Teknik ekip geldi onlar da şokta. Bir açıklaması yok. Rabbim korudu. Pis nefesli pis bakışlı insanların şerri çıktı. Başka açıklaması var mı? Bir süre ben resim koymayacağım sadece ürün reklamım ve ürün resmi ekleyebilirim. Şu an korkudan titriyorum.”

Son güncelleme: 07:51 - 04.02.2016