Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yenge Tarkan’ı anlattı
Yenge Tarkan’ı anlattı
Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde protokolün ön sırasında yerini alan Tarkan’ın eşi Pınar Dilek, ilk kez sorulara cevap verdi. Megastar’ın eşi aşklarından Tarkan’ın ev haline kadar merak edilen pek çok soruyu cevapladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Eylül 2016 - 02:22

Yedi konserlik Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde protokolün ön sırasında yerini alan Tarkan'ın eşi Pınar Dilek, ilk kez sorulara cevap verdi. Megastar'ın eşi aşklarından Tarkan'ın ev haline kadar merak edilen pek çok soruyu cevapladı.

UZUN SÜRE AŞK YAŞADIK

Pınar Dilek, “Evliliğimiz sürpriz değildi. Kamuoyu bilmiyor ama biz büyük bir aşkın sonucunda uzun bir birlikteliğin ardından evlendik. Geçen süreci size burada anlatamam. Çok özel şeyler” dedi. Bir hayli heyecanlı olduğu gözlenen mega yenge, “Kamera ışıklarına daha alışamadım, ama dışarıda beni insanların tanıması güzel bir duygu” dedi.

38

Doğal, MÜTEVAZI VE İNCE

“Tarkan evde nasıl biri?” sorusuna, “Çok doğal, mütevazı ve ince düşünceli… Dışarıda nasılsa ev içinde de aynı Tarkan” diye cevap veren Dilek geçirdiği burun ameliyatıyla ilgili olarak da konuştu. “Deviasyon ameliyatım vardı. Nefes alamıyordum. Ameliyat oldum, burun eti aldırdım. Biraz da ucunu toparlattım, o kadar” diye konuştu.

KULİSTE MUAYENE

Tarkan'ın eşi Pınar Dilek'in burun ameliyatını yapan estetisyen Op. Dr. Yakup Avşar da konseri protokol davetlisi olarak izledi. Avşar'ın sahne öncesi kulise girip Pınar Dilek'i muayene ettiği öğrenildi.