Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni dizi başlıyor işte Hayat Bazen Tatlıdır dizisi konusu ve oyuncuları
Yeni dizi başlıyor işte Hayat Bazen Tatlıdır dizisi konusu ve oyuncuları
Star TV ekranlarında senaristliğini Gani Müjde'nin yaptığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi bugün başlıyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizi konusu ne? Hayat Bazen Tatlıdır oyuncuları kimler? İşte yeni dizi Hayat Bazen Tatlıdır hakkında ayrıntılar...
Magazin 16 Ekim 2016 - 14:20

Diziseverleri ekran başına toplayacak yeni bir dizi daha bu sezon başlıyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi konusu ve oyuncuları şimdiden izleyiciler tarafından merak ediliyor. Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Hayat Bazen Tatlıdır’ın senaristliğini Gani Müjde yaparken yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturuyor. Pazar akşamları ekrana gelecek dizide güzel oyuncu Birce Akalay idealist bir öğretmeni canlandıracak.

HAYAT BAZEN TATLIDIR DİZİ KONUSU

Hayat Öğretmen, özel bir lisede edebiyat öğretmeniliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir. Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir. Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır. Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır.

HAYAT BAZEN TATLIDIR 1.BÖLÜM FRAGMANI