Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Familya dizisi başlıyor: Familya dizisi konusu ve kadrosu!
Familya dizisi başlıyor: Familya dizisi konusu ve kadrosu!
Yeni sezonla birlikte yeni diziler de ekrana gelecek. Fox TV'de yayınlanacak Familya dizisinin konusu ne? Familya dizisinde hangi oyuncular oynayacak? Uğur Yücel'in yeni dizisi Familya hakkında ayrıntılar...
Magazin 16 Eylül 2016 - 14:40

Başrolünde usta oyuncu Uğur Yücel’in oynadığı Familya dizisi Fox TV’nin yeni yayın döneminde ekranlara gelecek, Familya dizisi ne zaman başlayacak? Familya’nın konusu ne? Familya dizisinin oyuncu kadrosunda kimler olacak? Uğur Yücel’in Yaşar Beyoğlu karakterini canlandırdığı Familya 20 Eylül Salı akşamı ilk bölümüyle Fox Tv ekranlarından yayınlanacak.

FAMİLYA DİZİSİNİN KONUSU

2002 Dünya Kupası’nda İlhan Mansız’ın Senegal’e attığı golle başlayan Familya dizisi, ülkeye büyük mutluluklar yaşadığı dönemleri anılarla anlarak umut verecek. Fox TV’nin kendi sitesinde Familya hakkında yayınladığı tanıtım ise şu şekilde;

Çekimlerine İstanbul'da başlanan ve Ayvalık'ta devam eden “ Familya”, birbirinden başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel'in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız'ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç yer alıyor.
“Familya”, 2002 yılında Dünya Kupası'daki Türkiye- Senegal maçında İlhan Mansız'ın attığı golle, herkes büyük bir sevinç yaşarken, parçalanan Beyoğlu ailesinin ve baba Yaşar Beyoğlu'nun (Uğur Yücel) yıllar sonra aldığı bir haberle yeniden ailesini bir araya getirmeye çalışmasının hikayesini konu ediniyor.

FAMİLYA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Yaşar Beyoğlu
Uğur Yücel
Beyoğlu familyasının babası, 60 yaşında… Sevabında da günahında da dürüstlüğü borç bilir. Köklü bir çınar gibi, ailesi dağılınca yapraklarını dökmüş… Şimdi çocuklarını bir araya getirmek ve onlara baharı yaşatmak için hazır.

Hava Beyoğlu
Sezer Avcı
Evin büyük kızı, 34 yaşında… Namık’ın eşi, Sezer’in annesi. Mistik konulara meraklı, batıl inançlarıyla ünlü. Babası, kocası ve oğlu arasında şefkat örgüsünü ilmek ilmek dokuyacak.

Toprak Beyoğlu
Erkan Kolçak Köstendil
Evin büyük oğlu, 30’larında… Bir tribünlerin coşkusundan bir de kalbini delip geçen ilk aşkından vazgeçemiyor. Delikanlılığın kitabını incelikle yazarken, aşkı ve aile kavramını yeniden tanıyacak.

Su Beyoğlu
Aybüke Pusat
Ailenin üç numarası… Evin tatlı, çılgın, küçük kızı. Instagram’ın like bekçisi, Twitter’ın şahsına münhasır profili… Çevresini saran olaylarla, kendi kişiliğini tanımaya başlayacak.

Ateş Beyoğlu
Murat Ceylan
Evin en küçüğü, 25 yaşında… Londra’da büyüdü ve başarılı bir fotoğrafçı oldu. Kendine güveni tam, insanlara güveni ise sıfır. Güneşdağı’nda kalbine hiç beklenmedik bir darbe alacak.

Hare Bilgiç
Cansu Tosun
Antalya’da doğdu, 25 yaşında… Babasını erken yaşta kaybetti, annesi ve kardeşiyle hayatın labirentine daldı. Yaşar Beyoğlu ile tanışması tüm hayatını değiştirecek.

Casim Yeltekli
Güven Kıraç
Güneşdağı belediyesinin başkanı, 59 yaşında… Yaşar Beyoğlu’nun eski kan kardeşi, yeni can düşmanı. Paraya, intikama ve köpüklü kahvenin gücüne inanıyor. Beyoğlu familyasıyla derin bir hesaplaşma yaşayacak.

Namık Boz
Bülent Emrah Parlak
Hava’nın eşi, Yaşar’ın damadı, 38 yaşında… Zabıta… Rüzgarı daima kendi yönüne estirmeyi seviyor. Karısı Hava’ya ve oğlu Sezer’e yürekten bağlı. Güneşdağı’nda kendisini renkli bir maceranın içinde bulacak.

Ezgi Alagöz
Şükran Ovalı
Kasabanın en güzeli, 29 yaşında… Spikerlik yaparak hayatını sürdürüyor. Babası ile mütevazı bir hayat yaşıyor. Beyoğlu familyasının gelişi, onun hayatını da kökünden değiştirecek.

Son güncelleme: 16:21 - 20.09.2016