Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni dönem yeni Kösem
Yeni dönem yeni Kösem
Nurgül Yeşilçay’ın Beren Saat’in yerine Kösem Sultan olarak dahil olduğu ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisi yeni kanalı FOX TV’de sevenleriyle buluşuyor. Dizi Yeşilçay dışında yeni oyuncu kadrosuyla da dikkat çekecek.
Magazin 26 Eylül 2016 - 23:18

Yeni sezonda Kösem Sultan ile oğlu IV. Murad'ın zorlu mücadelesinin anlatılacağı bölümler şimdiden merak konusu. Nurgül Yeşilçay, Beren Saat'ten devraldığı karakteri incelemek için uzun süre tarih çalıştığını  ve rolüne en iyi şekilde hazırlandığını açıklamıştı.

KADRO ZENGiNLEŞiYOR

Dizinin yeni bölümlerinde yer alacak Nurgül Yeşilçay dışında diziye Metin Akdülger ve Farah Zeynep Abdullah gibi isimler de dahil olacak. Yeşilçay, rol arkadaşı Erkan Petekkaya ile yaşadığı problemler nedeniyle ‘Paramparça' dizisinden ayrılmıştı.

Yeni ‘Kösem' Nurgül reytingleri yükseltir mi?

Geçtiğimiz sezon zengin oyuncu kadrosuna rağmen reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayan dizi, Beren Saat dışında Hülya Avşar ve Vildan Atasever gibi isimleri kadrosuna katmış ancak yine de zirveye yerleşememişti.

Son güncelleme: 23:19 - 26.09.2016