Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Burcu Kara’ya nazar değdi
Burcu Kara’ya nazar değdi
Geçtiğimiz ay yönetmen Fırat Parlak ile Belçika’da evlenen Burcu Kara’ya nazar değdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Mart 2016 - 22:47

Güzel oyuncu Burcu Kara, 1 yıldır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Fırat Parlak ile geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Nikah töreni Brüksel'de Kara'nın ‘en sevdiğim kent’ dediği Brüj' de gerçekleşmişti.

Kara ve Parlak çifti, evlendiklerini sosyal medya hesaplarından duyurmuşlardı. Çift evlendikten sonra ilk kez geçtiğimiz gece Karaköy Mitte adlı mekanda görüntülendi. Kara, eşi ile baş başa doğum gününü kutladı.

KENDİME SAYGI İSTİYORUM

Burcu Kara sosyal medyada bir takipçisi ile girdiği tartışma sorusuna yanıt vererek; ”ben kimseyle kavga etmem, kimseyle tartışmam öyle diyaloglara hiç girmem. O haddini aşan bir yorum yapmış tabii ki o kadar insanın içinde sizi eleştiren olacak ama ben saygı çerçevesi içinde her şeye varım. Ama insanın içinde art niyet, kötü niyet olursa elbette bunu ayırt edebiliyorum. Onlara da sabır gösteriyorum ama bir yere kadar… Ben herkese saygı ile yaklaşıyorum herkesten kendime de saygı istiyorum. İyilerin dünyası olsun istiyorum” dedi.

AYAĞIMIN ÜSTÜNDEN ARABA GEÇTİ

Kara, detay almak isteyen kameralara; ”Lütfen detay almayın, çizmem yırtıldı. Bakın çizmemin arkasına; ayağımın üstünden araba geçti. Çok şükür ucuz atlattım, sadece biraz ezilme var. Hastaneye gidip, ondan sonra buraya geldim. Bayağı ciddi bir kaza atlattım bu geceyi detaysız geçelim” dedi.

 

Son güncelleme: 11:20 - 05.03.2016