Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni Hadise görücüye çıktı
Yeni Hadise görücüye çıktı
O Ses Türkiye programının yeni sezonunda da jüri koltuğundaki yeri değişmeyen Hadise önemli bir imaj değişikliği yaptı.
Magazin 20 Kasım 2016 - 12:00

Geride bıraktığımız haftalarda adı icra olaylarına karışan Hadise’nin şimdilerde yüzü gülüyor. O Ses Türkiye programında başarılı bir jüri performansı sergileyen Hadise programın başından beri kucaklayamadığı birinciliği bu sezon gerçekten de çok fazla istiyor.

hadise-ic-4

Enerjisi ve esprileriyle yeni sezonun dikkat çeken isimlerinden olan Hadise, yeni imajıyla da kendisinden söz ettirmek istediğini ortaya koydu.

hadise-ic-3

Yeni saç rengiyle kameranın karşısına geçen Hadise, bu fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. Hadise’nin bu kareleri yoruma kapalı bir şekilde paylaşmış olması gelecek eleştirilerden çekindiği şeklinde yorumlandı.

hadise-ic-2Hadise her ne kadar yeni imajıyla ilgili yorumları görmek istemese de biz hazırladığımız anketle sizlerin yorumlarını almak istedik… Hadise’nin yeni imajı nasıl olmuş?

İLGİLİ HABERHadise, Murat Boz'lu paylaşımıyla yine çok konuşulacakHadise, Murat Boz’lu paylaşımıyla yine çok konuşulacak

İLGİLİ HABERAslı Enver'den Hadise'ye göndermeAslı Enver’den Hadise’ye gönderme

Son güncelleme: 12:04 - 20.11.2016