Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni sezon Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanı yayında. 18. son bölümde neler yaşandı?
Yeni sezon Payitaht Abdülhamid 19. bölüm fragmanı yayında. 18. son bölümde neler yaşandı?
Payitaht Abdülhamid yeni sezonda da ilgi gören diziler arasında. TRT 1'in tarihi dizisinde Bülent İnal Sultan Abdülhamid'i başarıyla canlandırıyor. Payitaht Abdülhamid yeni sezonda Sultan'ı tahttan indirmek için yapılan oyunlar artarak devam edilecek. Payitaht Abdülhamid'e yeni katılan isimler kimler? Haberimizde Payitaht Abdülhamid yeni sezon 19. bölüm tanıtımını bulabilirsiniz.
Magazin 30 Eylül 2017 - 10:08

Payitaht Abdülhamid yeni sezon 18. bölümü dün akşam TRT 1 ekranlarındaydı. Dizide Haçlıların Osmanlı’yı yok etme hamleleri hızla artıyor. Payitaht Abdülhamid, bir yandan hasta olarak görülen Osmanlı Devleti’ni ayakta tutmaya çalışırken diğer yandan içten ve dıştan gelen hain planları yıkmak istiyor. İşte 19. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…

payitaht-abdulhamit-ic

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Osmanlı Ordusu Yunanlıları harp meydanında yenmeyi başarmış, zafer coşkusu Sarayı sarmıştır. Ama Hatice ve Naime endişe içindedirler. Kemalettin Paşa dönen askerlerin içinde değildir. Sultan Abdülhamid, Yunanlıların teslim anlaşması için İngiliz ve Yunan Sefirleriyle masaya oturur. Sefirlerin amacı Abdülhamid'i masada oyuna getirip yenmektir. Osmanlı, hilafeti ezeli düşman olarak görenler işlerini şansa bırakmaz ve Abdülhamid'in karşısına Kralların, Çarların üstünde yeni bir düşman gönderir. Bununla birlikte küçük Şadiye Sultan'ın yanında Saraya melek yüzlü bir şeytan girer. Sultan Abdülhamid ve ailesi her yönden düşmanlarla çevrilmiştir. Kimi görünür, kimi görünmez düşmanlarla Abdülhamid'in nasıl baş edeceği seyirlik bir şölen olacaktır…

Ulu Hakan” unvanı ile taçlandırılan Sultan Abdülhamid Han'ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid, Kocaeli'nde Sekapark içinde dizi için özel hazırlanan dev platosu, yüksek prodüksiyonu ve başarılı oyuncu kadrosu ile oldukça gündemdeydi.

payitaht-abdulhamit-ic-1

Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker(Bidar Kadın Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Saygın Soysal (Theodor Herzl), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İbrahim Kendirci (Yusuf), Aydın Sigalı (Osman Paşa), Fatih Sevdi (İzzet Paşa), Zeynep Ozan (Zülfet Kalfa)'ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid'e ikinci sezon ile yeni isimler dâhil olacak.

KADROYA YENİ İSİMLER DAHİL OLUYOR

Payitaht Abdülhamid'in geniş kadrosunun içinde yer alacak bu yılın yeni transferleri arasında ise: Volkan Keskin (Murad), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk (Aşçı Fadıl), Güzide Arslan (Dilşat), Leya Kırşan (Güzide), Yusuf Aytekin (Söğütlü Osman), Mehmet Sabri Arafatoğlu (Şeyhulislam), Ercüment Fidan (Lord William) gibi TV dünyasının sevilen oyuncuları yer alıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.