Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeni sezonun iddialı dizisi: Bodrum Masalı – Konusu ve oyuncuları
Yeni sezonun iddialı dizisi: Bodrum Masalı – Konusu ve oyuncuları
Kanal D'nin birbirinden ünlü isimleri kadrosunda barındırdığı yeni dizisi Bodrum Masalı'nın bu sezon ekranlara damga vurması bekleniyor.
Magazin 26 Ağustos 2016 - 12:10

Kanal D’de yeni başlayan kadrosunda birçok ünlü ismin yer aldığı Bodrum Masalı’nın ilk 2 bölümü geride kaldı. Reytinglerde istediğini elde eden dizinin yeni sezonda da bu başarısını devam ettirmesi bekleniyor.

 

KONUSU

Kanal D'nin başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Toprak Sağlam, Dilan Çiçek Deniz ve Hilmicem İntepe’nin paylaştıkları dizisi “Bodrum Masalı” nın yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin ve senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme alıyor.

Yıldız gençlik aşkı Faryalı ile yıllar sonra karşılaşırken, Ateş ve Su da zengin sevgililerinden uzaklaşmak zorunda kalırlar. Alıştıkları zengin yaşamı geride bırakan Ergüvenler, parasızlıkla ve Bodrum'un bilmedikleri yeni bir yüzü ile tanışırlar. Evren'in gizli metresi Gözde'nin tam karşılarındaki eve yerleşmesi aile için yeni bir tehdit olacaktır.

“Nasıl yaşayacağız biz burada?” harap evin önünde duran Su'nun ailesine sorduğu bu soru, Ergüvenlerin yeni mücadelesinin başlangıcıdır aslında…

OYUNCULARI

Timuçin Esen      – Faryalı

Şevval Sam        – Yıldız

Murat Aygen       – Evren

Alperen Duymaz    – Ateş

Hilmicem İntepe   – Kelebek

Dilan Çiçek Deniz – Su

Toprak Sağlam     – Gözde

Serhan Onat       – Uzay

Bora Cengiz       – Cenk

Ezgi Şenler       – Aslı

Serel Yereli      – Alara

Zehra Yılmaz      – Rana

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.