Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım maganda kurbanı liseliye destek verdi
Yeşim Salkım maganda kurbanı liseliye destek verdi
Yeşim Salkım, geçen yıl bir magandanın tabancasından çıkan kurşun yüzünden belden aşağısı felç olan lise öğrencisi 18 yaşındaki Ahmet Emre Çavuş'u tedavi gördüğü sağlık merkezinde ziyaret ederek, destek sözü verdi.
Magazin 13 Kasım 2016 - 11:54

Yeşim Salkım 5 yaşındaki kızı Ada ile birlikte Şişli’deki ‘Özel Ornöram Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ne gelerek 1 Ağustos 2015’te kaldırımda yürürken maganda kurşunuyla boynundan yaralanıp, belden aşağısı felç olan lise öğrencisi 18 yaşındaki Ahmet Emre Çavuş’u ziyaret etti.

Liseli gencin annesi Zeynep ve babası Bülent Çavuş’u bir süre önce sunduğu televizyon programında konuk ederek 15 aylık mücadelelerini ekrana getiren Salkım, tedavi giderlerini karşılamada zorlanan aileye sahip çıkmaları için iş adamları ve hayırseverlere çağrıda bulundu.

yesim

Koyu Beşiktaş taraftarı Ahmet Emre Çavuş ile şakalaşan Yeşim Salkım, “İnşallah iyileşeceksin, ayağa kalkacaksın ve birlikte Beşiktaş’ın şampiyonluk maçına gideceğiz” dedi. Salkım, sanat camiasına ve iş adamlarına da çağrıda bulunurken, “Ahmet Emre. 18 yaşında morale ihtiyacı var. Ele ele verelim herkes bir ucundan tutsun tedavi masraflarına yardımcı olalım. İnsanlığın ölmediğini gösterelim bu genç kardeşimizin yürümesi ve eski haline gelmesi için seferber olalım” diye konuştu.

Liseli gencin sağlık durumuyla ilgili annesi Zeynep Çavuş ve babası Bülent Çavuş’tan da bilgi alan Yeşim Salkım, sabırlı ve umutlu olmalarını istedi.