Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım’dan itiraf ‘bir günlüğüne geldi hamile kaldım’
Yeşim Salkım’dan itiraf ‘bir günlüğüne geldi hamile kaldım’
Yeşim Salkım katıldığı programda şaşırtıcı bir hamilelik açıklamasında bulundu.
Magazin 17 Haziran 2016 - 13:37

Özge Uzun'un sunduğu ‘Hayat Başlasın’ programına konuk olan Yeşim Salkım, özel hayatı ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. İşte Yeşim Salkım’ın açıklamalarından öne çıkanlar: “İlk boşandığımda herkese saldırmak istedim. Her boşanma acıdır. Adam gidiyor sen evde kalıyorsun, evde bir sessizlik var. Anlatılamayan duygular var. Sessiz bir çığlık, sesli bir çığlığa dönüşüyor. 2002 yılında aldatılarak boşanmış bir kadındım. Kadınlar dünyada birbirine dost gibi görünse de değiller. Bir kadının en büyük düşmanı kadın. Yüksek lisansımı çocuk psikolojisi üzerinde yaptım. Biz çocuklarımızı pamuklar içinde büyütüyoruz ama öyle değil hayat. O büyüyecek, kırılacak, ağlayacak ve öğrenecek.

İLGİLİ HABERYeşim Salkım'a feministlerden tebrikYeşim Salkım'a feministlerden tebrik

“BİR GÜNLÜĞÜNE GELİYOR VE HAMİLE KALIYORUM”

Ada'yı doğurdum, rahmim alındı. Hakan'la kavga ediyoruz, geliyor bir günlüğüne ve hamile kalıyorum. Kalamıyordum öncesine kadar. İki çocuğumun babasına da çok aşık oldum. Aldatıldım, en yakın dostlarım sırtımdan vurdu. Şahane hayatım oldu mis gibi kazıklar yedim. Hepsi ders oldu benim için. Evliliği çok istedim beceremedim. Olmadı kısmet böyleymiş. Erkekliğin yüzde 90 kaçmaktır derler. Neyi kınarsan bu dünyadan yaşamadan ölmeyeceksin. Hakan'la ayrıldık ama neredeyse bizle yaşıyor. Dostuz, arkadaşız, utanmasam sevgilisini falan sorucam.Mutlu olmasını istiyorum. Evde deli kadın gibi oluyorum. Hayatımda yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim. Yine bu adamları seçerdim, yine bunları yapardım ve bu dersleri alırdım.”

Son güncelleme: 13:38 - 17.06.2016