Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeşim Salkım’dan ‘manyak çıkışı’
Yeşim Salkım’dan ‘manyak çıkışı’
Bu yıl 2. si düzenlenen Cumhuriyet Okulları Performans Sanatları Yılın En İyileri Ödül Töreni, Maslak TİM’de gerçekleşti.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 16:12

Cumhuriyet Okulları öğrencileri tarafından yapılan anketler spordan sanata, modadan iş dünyasına, sanattan sinemaya, birçok alanda sahiplerini buldu. Ödül törenin de birçok ünlü ismin dışında Cumhuriyet Okulları tam kadro yerini aldı.

cumhuriyet-odul-ic

Medya 4×4 organizasyon kurucusu Engin Taşkıran, tarafından organize edilen törende Yılın Onur Meslek Ödülünü Perihan Savaş, Erdal Özyağcılar, Erkan Can, Levent Ülger aldı.

aysegul-aldinc-cu

Yeşilçam Ödülünü Müjdat Gezen, Yılın en beğenilen pop müzik kadın sanatçısı ödülünü Yeşim Salkım, Yılın en iyi düeti ödülünü Ayşegül Aldinç ve Gökhan Türkmen aldı. İş, sanat ve medya dünyasından çok sayıda davetlinin yoğun ilgi gösterdiği törende farklı kategorilerde 40 isme ödül ve plaket verildi. TİM'de yapılan ödül töreninin sunuculuğunu ünlü şovmen Mert Palavaroğlu ve Star TV ekran yüzü Melis Sander yaptı.

erdal-ozyagcilar-ic

MUHABİRLİĞE ÖZENDİ

Ödül töreninin yapıldığı salona girişte basın karşısına geçen Yeşim Salkım, eline mikrofonları alarak magazin basınına övgüler yağdırdı.

yesim-salkim-cu-ic

“Sizin yaptığınız iş çok zor bizim gibi manyaklar ile uğraşıyorsunuz, saygı duyulası bir iş” dedi. Konu meslek seçimi olunca küçük kızı Ada'nın da büyüyünce yapmak istediği mesleği yapması için elinden geleni yapacağını söyledi.