Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yeter yeni bölüm fragmanı: 31. bölümde Atlas ne planlıyor?
Yeter yeni bölüm fragmanı: 31. bölümde Atlas ne planlıyor?
Yeter yeni bölüm fragmanı çıktı ve 31. bölümde Aylin, Yekta'nın ölmesinin ne kadar gerekli olduğunu söylüyor. Yeter yeni bölümde Atlas'ın planı nedir? İşte Yeter 31. bölüm fragmanı, yeni bölümden detaylar ve son bölümde yaşananlar...
Magazin 14 Ekim 2016 - 10:21

Yeter yeni bölüm fragmanı son bölümün akabinde izleyicilerle paylaşıldı. Peki Yeter 31. bölümde izleyeyicileri neler bekliyor. Dizinin bu haftaki bölümünde Aylin Yekta’nın ölmesinin ne kadar önemli olduğunun altını çizecek. Atlas’da Aylin ve çocukların yaşadığına dair söylentilerin son bulması için çalışmaya devam edecek ki Atlas’ın planı merak ediliyor. İşte ölüm temalı ve gerilim yüklü Yeter yeni bölüm fragmanı…

YETER 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YETER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aylin ve çocukları sağ salim karşısında gören Miray, ilk şoku atlattıktan sonra Yekta’ya ailesinin yaşadığını söylemek için yola çıktı. Onu durduramayan Aylin büyük bir paniğe kapıldı. Çocuklarını alıp çiftlikten ayrılmaktan başka çaresi yoktu.

O sırada Yekta ile görüşmekte olan Atlas, oğlu Tayfun’dan aldığı uyarıyla harekete geçti. Artık ok yaydan çıkmıştı. Yalan söylemek ve suça bulaşmak konusunda direnç gösteren Miray, Yekta’ya her an gerçeği anlatmak üzereydi.

Yekta ise, Atlas’ın ona getirdiği çocukların sahte kimliğindeki bir detayı fark etti. Kimliklerdeki anne adı Leyla’dır. Miray’a e-mail gönderen okuyucunun adı da Leyla’dır.

Bu kadının Aylin olduğundan şüphelenir. İlk defa kayda değer bir ipucu yakalamıştır. Ve bunun üzerine gidecektir.