Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıkıyorsun, bölüyorsun zannet bakalım
Yıkıyorsun, bölüyorsun zannet bakalım
Ünlü isimler Taksim’deki bombalı saldırı sonrası tepkilerini böyle gösterdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 20 Mart 2016 - 07:39

İstanbul'un kalbinde Taksim'de meydana gelen patlama sonrası özellikle sosyal medyadan yaşananlara büyük tepkiler verildi. Ankara'daki patlamanın akıllarda ve yüreklerde bıraktığı iz henüz tazeyken yaşanan bu patlama ve sonrasında gelen ölüm haberleri herkesi sarstı. Ancak ünlü isimlerin sosyal medya paylaşımları teröristlerin yaratmak istediği korku ikliminde pek de başarılı olamayacaklarını gösteriyordu. Ünlülerin patlama sonrasında yaptıkları paylaşımlardaki ortak temenni birlik ve huzur dileğiydi.

 

Sinan Akçıl

Yıkıyorsun zannet bakalım, bölüyorsun zannet bakalım… Ellerini ovuştur bakalım da, cevabı sana yine yeniden verecek cennet Vatanım

Deniz Akkaya

Benim güzel ülkemin incisi İstanbul’un gözbebegi Beyoğlu… Ergenlikte ne kaçmıştım Balo sokağa sağına soluna; çok iyi bilirim karış karış. Hep her zaman senden bilindi senden alındı tüm hınç, güzel ülkemin en suçlusu çıkarıldı Beyoğlum ama en sevdiğim en çok kaçtığım en ruhuma iyi gelendin sen her zaman… İyi ki var Beyoğlum.

Rüzgar Erkoçlar

Ben artık karartmalardan sıkıldım güzel günler görebilecek miyiz Türkiyem? Başımız sağolsun. Benim canım suçsuz insanlarım. Ankaram, İstanbul’um… Kayıplarımız için Allahtan Rahmet, yakınlarına sabır ve bas sağlığı diliyorum. Söylenecek söz bulamıyor insan.

Gizem Özdilli

Girmiyorum eve falan inatla

Oktay Kaynarca

Kim kalabalık, kim daha çok? Öldürenler mi, öldürülmekten korkanlar mı? Bütün öldürenlere karşı bir araya gelmek? Kocaman ama kocaman olmak!

Son güncelleme: 07:40 - 20.03.2016