Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıldız Tilbe’den klip açıklaması
Yıldız Tilbe’den klip açıklaması
Yeni albüm çıkaran Yıldız Tilbe, Kral TV'ye sosyal medyadan veryansın etti.
Magazin 1 Haziran 2016 - 08:22

Eser Akgül/eakgul@sozcu.com.tr

En son 2015’te kendi adıyla 5 şarkılık bir albüm çıkaran Yıldız Tilbe, yeni albümünün çalışmalarını bitirdi. Oynat adını verdiği albümü için remixler hazırlayan Tilbe, Twitter’den yaptığı Kral TV açıklamasıyla kafaları karıştırdı.

Yıldız Tilbe bugünlerde yeni albümünün heyecanını yaşıyor. Oynat adlı parçasına klip çeken ve bu heyecanını sosyal medyadan hayranları ile paylaşan Tilbe, Kral TV’de şarkının remix versiyonunun yayınlanmayacağını, ilk halinin Kral Pop’tan yayınlanacağını duyurmak istedi. Bu mesajı twitter hesabından aşağıdaki şekilde verince de olan oldu. Hayranları Tilbe’nin Kral TV’ye tepki gösterdiğini düşünerek adeta sosyal medya üzerinden ortalığı ayağa kaldırdı.

yildiz-tilbe-tweet

Hayranlarının bu tepkisi sonrasında ortaya çıkan karışıklığı düzeltmek isteyen Yıldız Tilbe Kral Pop ve Kral TV ile bir sorunu olmadığını yaptığı paylaşımla gösterdi. Tilbe’nin şarkısının orijinal versiyonu Kral Pop’ta gösterilmeye devam ederken, remix versiyonu da başka müzik kanallarında gösterilecek.

yildiz-tilbe-ic
Son güncelleme: 14:47 - 01.06.2016