Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yıllara meydan okuyorlar
Yıllara meydan okuyorlar
Hepimiz yaşlanıyoruz... Kimimiz yıllara yenik düşüyor kimimiz de adeta yıllara meydan okuyor... Yaş aldıkça gençleşenler estetikten mi, kullandıkları kozmetik ürünlerden mi yoksa genetiklerinden dolayı mı güzel yaşlanıyor bilinmez ama bildiğimiz bir şey var ki, o da bunu nasıl yaptılarsa oldukça başarılı olmuşlar. Muhtemelen zamanı durdurmanın bir yolunu buldular...
Hale Ceylan BARLAS
Magazin 13 Ağustos 2017 - 15:04

Sharon Stone 60 yaşında ve hâlâ cesurca sosyal medya hesaplarından bikinili pozlar paylaşabiliyor.

sharon

Cindy Crawford 51 yaşında ve her iki çocuğu da onun izinden gidiyor.

cindy-ic

Halle Berry 50 yaşında. Genç görünümünü düzenli beslenme ve spora borçlu olduğunu söylüyor.

halle-berry

HEPSİ DE SPOR YAPIYOR

Ülkemizde yıllar geçtikçe güzelliklerinden bir şey kaybetmeyen isimler arasında Hülya Avşar, Nebahat Çehre, Ajda Pekkan, Ayşegül Aldinç'i sayabiliriz. Ancak Hollywood'da öyle isimler var ki, güzellikleriyle gençlere taş çıkartıyorlar. Sandra Bullock, Jennifer Aniston, Cate Blanchett, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Halle Berry, Cind Crawford, Demi Moore, Julianne Moore, Sharon Stone, Carmen Dell'Orefice'li… Bu isimlerin yaşı 50 ve üzeri olsa da hâlâ genç bir kadının vücuduna sahipler ve bunu da düzenli olarak yaptıkları spora borçlular…

Catherine Zeta Jones 47 yaşındaki iki çocuk annesi güzel oyuncu, yıllara meydan okuyor.

catherine

Carmen Dell'Orefice 86 yaşında ve bu isimlerin arasında yaşını belli etmeyen en çarpıcı isim. Hâlâ profesyonel olarak modellik yapıyor.

carmen

Julianne Moore 56 yaşında. Sakin bir hayat sürdüğünü belirten Moore da Halle Berry gibi düzenli beslenme ve sporun onu genç tuttuğunu belirtiyor.

julianne

Demi Moore 54 yaşında ve estetik ameliyatı olduğunu saklamıyor.

demi
Son güncelleme: 10:27 - 14.08.2017