Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz Erdoğan, boşanma iddialarına yanıt verdi
Yılmaz Erdoğan, boşanma iddialarına yanıt verdi
1970’li yılların Hakkari’sinde muhteşem bir elma bahçesinde başlayıp Antalya’da son bulan hikayesi ile izleyicileri keyifli ama bir o kadar da dokunaklı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanan “Ekşi Elmalar” filminin basın toplantısı önceki gün Ritz Carlton Otel’de gerçekleşti.
Magazin 21 Ekim 2016 - 08:57

BKM Film yapımcılığında 28 Ekim'de vizyona girmesi planlanan filmin senaristi yönetmeni ve başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan, Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Fatih Artman, Devrim Yakut ve Ersin Korkut'un katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında oyuncular “Ekşi Elmalar”ın hikayesini ve canlandırdıkları karakterleri basın mensuplarıyla paylaştı. Ancak asıl merak edilen bir süredir magazin gündemini meşgul eden Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin Erdoğan ayrılığıydı. Her ne kadar ikili hal ve hareketleriyle bu iddiaları yalanlamış olsalar da magazin muhabirleri bunu ilk ağızdan duymak istedi.

İLGİLİ HABERBelçim Bilgin Erdoğan, hakkında yapılan habere sert çıktıBelçim Bilgin Erdoğan, hakkında yapılan habere sert çıktı

BOŞANSAYDIK AÇIKLAMA YAPARDIK

Eşi Belçim Bilgin'le boşandıkları yönündeki haberler hakkında açıklama yapmak istemeyen oyuncu, ısrarlı sorular üzerine, “Öyle bir şey olsa burada bu şekilde karşınıza çıkmazdım. Söylenenler doğru olsaydı bir açıklama yapardık. Öyle bir şey yok” demekle yetindi.

İLGİLİ HABERYılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin Erdoğan'ın oğlu Rodin, Arsenal'e transfer olduYılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin Erdoğan’ın oğlu Rodin, Arsenal’e transfer oldu