Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz Erdoğan, çiftliğinde keyifli bir yaşam sürüyor
Yılmaz Erdoğan, çiftliğinde keyifli bir yaşam sürüyor
Geride bıraktığımız yıl Köyceğiz'de bir çiftlik satın aldığı haberleriyle gündeme gelen Yılmaz Erdoğan köy hayatını sevmişe benziyor.
Magazin 6 Mayıs 2016 - 11:43

Pek çok magazin ünlüsünün aksine doğal bir hayatı tercih eden ve bu tercihleri doğrultusunda kendisine Köyceğiz’de bir arazi satın alan Yılmaz Erdoğan, burada yetiştirdiği ürünlerle doğal ve sağlıklı bir hayat yaşıyor.

yilmaz (2)

Vejetaryenlikten veganlığa geçen Erdoğan, son dönemlerin popüler yaşam tarzı organik hayatı da yaşamaya başlamış görünüyor. HT Magazin’den Mehmet Çalışkan’ın haberine göre Erdoğan’ın Köyceğiz'deki çiftliği satın almasının temel nedeninin beslenme hassasiyeti olduğu öğrenildi.

yilmaz (4)

Yılmaz Erdoğan, çiftliğinde yetiştirdiği ürünler sayesinde domatesten buğdaya, elmadan kabağa kadar birçok ürünü dalından yeme fırsatı buluyor.

yilmaz (1)

Ekmeğini bile kendi yapan ünlü yönetmen, Köyceğiz'den İstanbul'a geldiğinde de çiftliğinde yetiştirdiği ürünleri tüketiyor.